Oferta

Sale konferencyjne Wrocław

Jeśli szukają Państwo sali konferencyjnej we Wrocławiu, która pomieści zarówno niewielkie jak i bardzo liczne grupy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Starej Garbarni. Posiadamy obecnie 8 profesjonalnych sal konferencyjnych, dzięki którym uczestnicy szkolenia, poczują się komfortowo, bez względu na podejmowaną tematykę wydarzenia.

Nasz personel od lat zajmuje się wystrojem sal szkoleniowych pod Wrocławiem. Każda z nich wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny – począwszy od rzutników oświetlenia, dobrej jakości nagłośnienia, po specjalistów technicznych, którzy pomogą w organizacji i obsłudze. Jeśli więc poszukują Państwo miejsca o wysokich standardach- z pewnością któraś z naszych sal spełni te oczekiwania. W celu poznania dokładniejszej oferty, zachęcamy do przeanalizowania dostępnych pomieszczeń oraz do bezpośredniego kontaktu.

Sale szkoleniowe Wrocław

Organizując szkolenie lub konferencje, muszą Państwo wybrać salę spełniającą oczekiwania organizatora i zaproszonych gości. W tym przypadku najważniejszy jest komfort, wysoka jakość i kreatywne wizje, potwierdzone doświadczeniem. Znaczenie ma nie tylko dobry sprzęt multimedialny, ale także bogate menu i dostęp do wysokiej jakości obsługi.

Nasze sale szkoleniowe Wrocław wyposażone są w niezależne kuchnie i klimatyzację, która idealnie sprawdzi się w letnich miesiącach. Werandy, tarasy i zadbane ogrody, umożliwiają organizację przerwy lub obiadu na zewnątrz. Dzięki tym atutom, goście będą mogli zasmakować nie tylko wykwintnego menu, ale także świeżego powietrza.

Lokalizacja kompleksu Starej Garbarni umożliwia bezpośredni, szybki transport z lotniska i dworca PKP, dzięki czemu uczestnikami szkolenia mogą być również mieszkańcy innych, nawet zagranicznych miast. Sale konferencyjne Wrocław, które dostosujemy do Państwa oczekiwań, posiadają szeroką możliwość aranżacyjną. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu położenia stołów i krzeseł, możemy ugościć nawet 400 osób. Co więcej, w przypadku kompleksowego szkolenia oraz chęci wynajęcia wszystkich sal, możliwa jest organizacja wydarzenia dla ponad 1000 uczestników.

Każdy z gości zostanie obsłużony z należytą starannością. Nasz zespół zadba o to, aby pobyt na konferencji lub szkoleniu był na najwyższym poziomie. Przygotowane menu uwzględni zgłoszone preferencje i pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wybredne kubki smakowe.

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter