Oferta

Sale bankietowe Wrocław

Obecnie w ofercie posiadamy trzy przestronne i wyjątkowe sale bankietowe. Wrocław to idealne miejsce na organizację przyjęcia. A nasze sale bankietowe obecnie mogą pomieścić od 30 do 300 osób, więc każdy z Państwa może znaleźć coś dla siebie.

Ze względu na przestronność i obecne aranżacje, nasze sale bankietowe posiadają możliwość przestawiania stołów i krzeseł, w dowolnej dla Państwa konfiguracji. To sprawia, że każda Para Młoda może przygotować niepowtarzalne wesele w Starej Garbarni. Niezwykle cenimy sobie jakość, dlatego wybrana przez Państwa sala bankietowa Wrocław zostanie przygotowana pod indywidualne życzenia i preferencje organizatora. Doświadczenie w obsłudze zarówno małych jak i dużych wydarzeń, pozwala nam zaproponować kreatywne i funkcjonalne propozycje, które docenią zadowoleni uczestnicy i nasi klienci. Aby organizowana impreza spełniała Państwa oczekiwania, oprócz idealnej sali bankietowej we Wrocławiu, niezbędna jest także doświadczona kuchnia. Nasz zespół, na czele z szefem kuchni, zadba o to, aby żaden gość nie wyszedł głodny.
Specjalnie na okazję wesel i przyjęć weselnych przygotowaliśmy specjalne menu, które sprawi, że Państwa uroczystość będzie niepowtarzalna. W proponowanym menu znajdują się też dania wegetariańskie, rybne, mięsne oraz liczne sałatki. Wesela w Polsce organizowane są głównie latem, jednak wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, posiadamy także ofertę – jesienne wesele w Starej Garbarni. Dodatkowo na naszych mediach społecznościowych i na naszym blogu dzielimy się poradami i inspiracjami, jak zorganizować wesele marzeń. Z przyjemnością spełnimy i zadbamy, aby uroczystość w naszych wrocławskich salach bankietowych, była dopięta na ostatni guzik.
Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą dokładną ofertę sal!

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter