Witamy

Stara Garbarnia

Kompleks Starej Garbarni obejmuje: sześć sal konferencyjnych, mieszczących nawet 400 osób; kilkadziesiąt miejsc noclegowych w przytulnym hotelu; trzy sale balowe z ogródkami i przynależnymi parkingami; bar oraz sąsiadujący kompleks sportowy.

Zanim jednak powstał tak imponujący teren, zadaliśmy sobie pytania pokroju: czego potrzebuje nasz klient? Co spowoduje, że poczuje się wyjątkowo? Jak dowieść usługę najwyższej jakości?

Dziś, po prawie 15 latach działalności, znamy odpowiedzi na powyższe pytania. To dzięki nim możemy oferować swoją profesjonalną pomoc w zakresie organizowanych przyjęć biznesowych, komunii, wesel i chrzcin. Wszystkie te wydarzenia wzbogacone są w nasze kreatywne rozwiązania, realną chęć pomocy i doświadczenie, zdobyte przez lata pracy w branży.

Naszą misją i celem było stworzyć miejsce przyjazne, które łączy w sobie ciszę wsi, z dostępnością miasta. Starannie wybrana lokalizacja i dbałość o najmniejsze detale to elementy, które pozwoliły nam stworzyć teren atrakcyjny dla organizatorów i gości.

Od początku chcieliśmy uczestniczyć i pomóc organizować najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu. Nie chcieliśmy przebierać w środkach i stosować ukrytych kosztów. Postawiliśmy sobie za cel zróżnicowania oferty w taki sposób, aby nasi goście, przez cały czas współpracy, czuli się znakomicie.

Stawiamy na bezpośrednią komunikację, opartą na szacunku i wspólnej współpracy.

Wierzymy, iż znalezienie wspólnego kompromisu i dopracowanie oferty w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom i stawianym nam wyzwaniom, to droga do udanej współpracy. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i pełną empatią, chcąc tym samym stworzyć idealne warunki do najważniejszych biznesowych i prywatnych uroczystości. Mamy ogromne szczęście – możemy uczestniczyć w weselach, chrzcinach, urodzinach, jubileuszach, szkoleniach i urodzinach. Doświadczamy emocji, widzimy momenty wzruszeń, dumy i wyznania miłości. To powoduje, iż każdego dnia wiemy jakie jest nasze zadanie – ściany Starej Garbarni przepełnione są pozytywnymi chwilami i wydarzeniami.

Zespół doświadczonych menagerów, ekipa pracująca w kuchni i personel odpowiadający za obsługę hotelu, to grupa doświadczonych ludzi, których celem jest pomóc zorganizować Państwu niezapomniane wydarzenie rodzinne lub biznesowe. Zachęcamy, aby o ich umiejętnościach sami się Państwo przekonali.

Opinie

Co mówią nasi goście

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter