Oferta

Komunia Wrocław

Posiadamy jeszcze dostępne miejsca na komunie w roku 2021 – zapraszamy do kontaktu!

Chcą Państwo zorganizować Pierwszą Komunię swojego dziecka lub chrześniaka? Zastanawiają się Państwo, jakie restauracje na komunię we Wrocławiu zaoferują smaczne i dopracowane w detalach menu? Zapraszamy tym samym do zapoznania się z ofertą Starej Garbarni, która z niezwykłą dbałością o jakość i zorganizuje dla Państwa planowaną komunię we Wrocławiu. Sale, które Państwu zaproponujemy, pomieszczą od kilku do kilkudziesięciu gości.

Przyjęcia komunijne

Komunia to niezwykle ważna uroczystość w życiu każdego dziecka, rodzica, dziadków i chrzestnych. Z tego też względu poszukujemy miejsca idealnego, dzięki któremu wysoka jakość przeplata się z kreatywnym pomysłem i dopracowaną organizacją. Przyjęcia komunijne we Wrocławiu muszą zadbać o charakter odbywanego wydarzenia. Istotne jest, aby podkreślić jego wyjątkowość oraz spełnić oczekiwania rodziny. Stara Garbarnia łączy w sobie te cechy, oferując kilka różnych sal, idealnie przystosowanych do organizowania rodzinnych przyjęć. Zdając sobie sprawę z indywidualnych oczekiwań oraz dowolnej ilości gości, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę bardzo różnorodnych sal. Dzięki nim, komunia Wrocław zyska na wykwintnym charakterze, pomieści wszystkich zaproszonych i zaoferuje starannie dobrane, pyszne posiłki.

Restauracja na komunie

Restauracja na komunie Wrocław powinna być przystosowana dla gości w różnym wieku i o różnych upodobaniach smakowych. Jej zadaniem jest realizacja zamówień, uwzględnianie preferencji żywieniowych oraz diet, które zgłaszają goście. W przypadku przyjęć komunijnych niezwykle istotnym jest, aby dostosować menu pod kubki smakowe również tych najmłodszych smakoszy. Nasz kucharz i zespół doświadczonych menadżerów, z pewnością podpowie i pomoże w wyborze wszystkich dań, serwowanych w tym wyjątkowym dniu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu przyjęcia komunijne Wrocław nie stanowią dla nas tajemnic. Z przyjemnością zaproponujemy Państwu aranżację, organizację i ofertę, która spełni oczekiwania zarówno dorosłych jak i najmłodszych. Znając charakter uroczystości, zadbamy o każdy detal. Dostosujemy salę pod liczbę gości i plan imprezy – każdego klienta traktujemy z należytą starannością, chcąc zaoferować możliwie jak najlepszą obsługę. Zachęcamy tym samym do przejrzenia poniższej oferty oraz do kontaktu.

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter