Oferta

Chrzciny Wrocław

Organizujemy i uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach z Państwa życia. To dla nas niezwykła przyjemność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde z nich spełniło Państwa wymagania. Posiadamy doświadczenie w aranżowaniu, przygotowywaniu i prowadzeniu wielu uroczystości rodzinnych i firmowych. Jedną z nich są chrzciny Wrocław. Jest to niezwykle ważne wydarzenie, niosące za sobą ściśle określone oczekiwania rodziców.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest przygotowanie przestrzeni, która nie tylko pomieści całą rodzinę, ale także zapewni komfort najmłodszym. Dlatego też podpowiemy, jak zagospodarować salę, zaaranżować przyjęcie i udekorować stół.Wykwalifikowany personel, w tym kucharze, którzy łączą swoją prace z pasją, z pewnością zaproponują niezwykle ciekawe i smaczne dania. Wysoka jakość i smak to mocny akcent każdej, organizowanej uroczystości. W końcu podczas wrocławskich chrzcin istotny jest każdy gość – nawet ten najbardziej wymagający i najmłodszy.

Zawsze uśmiechnięta obsługa, nastawiona na dobro naszych gości, zadba o to, aby dania pojawiały się na czas. Chcemy, aby tak ważna uroczystość jak chrzciny Wrocław, była niezapomnianym wydarzeniem dla całej, wielopokoleniowej rodziny.

Podczas organizacji chrzcin we Wrocławiu, uwzględniamy wszelkie najważniejsze sugestie. Przystosujemy menu pod preferencje żywieniowe, wydzielimy przestrzeń dla najmłodszych, dzięki czemu spędzą czas na zabawie i edukacji. Teren przystosowany jak dla wózków, dlatego mali przyjaciele świętującego, z pewnością poczują się swobodnie i komfortowo. Każda sala posiada klimatyzację, stały dostęp do światła dziennego oraz cenny, przytulny klimat.

Dlaczego wrocławskie chrzciny w Starej Garbarni to najlepszy pomysł?

  • Posiadamy doświadczenie, które poparte jest pasją do tego co robimy. Wiele lat pracy przy organizacji chrzcin, dało nam wiedzę, dzięki której wiemy co potrzebują nasi najmłodsi i trochę starsi goście.
  • Podchodzimy do wszystkich indywidualnie, dlatego nie ma u nas stałych schematów i gotowych planów. Słuchamy swoich gości i proponujemy rozwiązania, które spełnią najbardziej wyszukane wymagania.
  • Cenimy wszystkich gości – nawet tych najmłodszych i najmniejszych

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter