Oferta

Hotel Stara Garbarnia - Airport

W zachodniej części Wrocławia nad rzeką Bystrzyca, blisko parku Złotnickiego, wśród zieleni i spokoju w 2010 roku, na cztero hektarowej działce po Zakładach Garbarskich, powstał rodzinny obiekt gastronomiczno-hotelowy nazwany Banquete Park. Miejsce to ze względu na swoje położenie oraz jego piękno zyskało błyskawiczną sławę i uznanie klientów, którym cieszy się po dzień dzisiejszy dzięki pracy i trosce właściciela, jego rodziny i wspaniałego personelu, który z zaangażowaniem i uśmiechem dązy do tego, ażeby każdy klient odwiedził Starą Garbarnię po raz kolejny…kolejny…i kolejny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Właściciele i personel S.G.

Hotel

Łatwy dojazd do hotelu jest jego wielką zaletą. Jadąc autostradą kierujemy się na zjazd „Stadion”, a następnie wybieramy drogę w stronę w kierunku odwrotnym do centrum (na zachód, Zielona Góra) i po przejechaniu 4 km, po lewej stronie znajduję się hotel Stara Garbarnia. Jesteśmy oddaleni od centrum około 10 km, lecz problem tej odległości rozwiązuję przystanek tramwajowy tuż przy hotelu. Gdzie zatrzymują się tramwaje trzech linii, każda prowadzi do innej część Wrocławia, ale wszystkie przejeżdżają przez rynek. Wygodne rozwiązanie dla osób, które omijają korki i nie lubią tracić czasu na szukanie miejsc parkingowych. Bilety można kupić w recepcji lub tramwaju. Odległość z hotelu do lotniska wynosi 5 km, 10 minut jazdy.

Przyleć lub przyjedź, Wrocław zaprasza!

Gastronomia

W hotelu funkcjonuje bar z alkoholem i napojami otwarty całą dobę. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego w godzinach 7:00 – 10:30 w tygodniu oraz 8:00 – 11:00 w weekendy. Najbliższa restauracja znajduję się około 100 metrów od naszego hotelu. Do centrum dzielnicy Leśnica dojdziemy w 10 minut, na głównej ulicy znajdziemy kilka restauracji wraz z pizzeriami. Istnieje możliwość zamówienia jedzenia z dowozem do hotelu.

Smacznego!

Opinie

Co mówią nasi goście

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter