Sylwester Pomysły z wykorzystaniem częściowych możliwości Starej Garbarni – Blog Stara Garbarnia

Czas na jeden z najdłużej oczekiwanych dni w całym roku! To w ciągu tej jednej, szalonej nocy powspominasz minione miesiące, wzniesiesz toast z najbliższymi przyjaciółmi, wystroisz się w najpiękniejszą sukienkę koktajlową i koszulę, a także przetańczysz kilka godzin w rytmach największych hitów minionej dekady.

Częstując się smakowitościami, podjadając koreczki, szukając szampana i dedykując piosenki dla swojej drugiej połówki, najważniejsze jest doborowe towarzystwo i… organizacja na najwyższym poziomie!

Jeśli szukasz wszystkich tych elementów, sprawdź co oferuje Ci Stara Garbarnia na najbliższą noc sylwestrową!

Zabawa pod gołym niebem!

Bo kto powiedział, że Sylwester odbywać się musi w pomieszczeniu? W końcu noc jest długa, a odrobina świeżego podmuchu powietrza nie tylko orzeźwi, ale także pozwoli obejrzeć piękne, rozgwieżdżone niebo i puścić przygotowane wcześniej lampiony.

Stara Garbarnia dysponuje ogromnym, przylegającym zielonym terenem, który przystosowany jest zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Oprócz stolików i części rekreacyjnej zadbaliśmy o piękny krajobraz, przycięte krzewy i wysokie drzewa. To dzięki nim toast wzniesiony na świeżym powietrzu lub spacer wokół obiektu będzie cudownym akcentem całonocnej zabawy.

A gdyby tak Sylwester trwał kilka dni?

Zabawa nie musi trwać kilka godzin – Ci wytrwali chętnie skorzystają z możliwości imprezowania nawet kilka dni. W końcu od odliczania ostatnich sekund roku, do zakończonej zabawy minąć może wiele czasu, zwłaszcza jeśli spędzamy tą noc z najserdeczniejszymi przyjaciółmi.

Stara Garbarnia to kompleks sal, ale również pokoi hotelowych, które pozwolą odespać taneczną noc, po czym wrócić na ciepłe śniadanie i… rozpocząć wspólne świętowanie na nowo. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, prywatną łazienkę i zaciszne miejsce, które pozwoli zregenerować siły, a sam obiekt sprzyja zarówno spacerom, jak i relaksowi przed podróżą. Skorzystaj z naszego hotelu, jeśli wiesz, że noc sylwestrowa będzie wyjątkowo szalona w tym roku!

Nie martw się o prowiant!

W noc sylwestrową chcemy rozmawiać z przyjaciółmi, podrygiwać w rytmie hitów lat 90-tych, dmuchać balony oraz pić kolorowe drinki. W całej zabawie rzadko kiedy mamy czas na gotowanie, przyrządzanie nowych przekąsek i tworzenie zapasu koreczków. Korzystając więc z oferty Starej Garbarni obowiązek gotowania spada na barki doświadczonych kucharzy, którzy w tym dniu zadbają o przystawki, bufet na gorąco, a także bufet na zimno. Dzięki temu jedząc ziemniaki z tymiankiem, zagryzając je kartaczami i podjadając tatara z łososia, nie musisz martwić się o zapasy w lodówce. Całą tą energię możesz przeznaczyć na świętowanie zbliżającego się Nowego Roku!

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter