Ślub zimą - zalety zimowej aranżacji – Blog Stara Garbarnia

Skrzypiący pod nogami śnieg, ośnieżone stoki górskie, sople lodu zwisające z zielono-brązowych gałęzi i czerwień soczystej jarzębiny…

Natura jest piękna i tworzy nam cudowne aranżacje również zimą. Inspirując się pięknym, białym puchem i krajobrazem, wykorzystać go możesz również podczas weselnej zabawy. Warto, bowiem ślub zimą jest oryginalny, wyjątkowy i stwarza ogrom możliwości podczas tworzenia aranżacji.

Wykorzystaj to co daje ci natura

Niewątpliwie największą zaletą zimowego wesela jest otaczający nas krajobraz. Piękno, które stworzyła nam natura jest na wyciągnięcie ręki. Niedaleko więc szukać inspiracji i materiałów do tworzenia aranżacji bukietu, sali weselnej, tortu lub kościelnej dekoracji. Przechadzając się po ścieżkach w parku lub lesie zauważamy wiodące kolory: biel, brąz i głęboką zieleń. Z powodzeniem można te kolory wykorzystać tworząc naturalne bukiety ustawione na weselnych stołach, aranżując sufit lub przyozdabiając tort czerwoną jarzębiną. Do zaproszeń dokleić możesz naturalną gałązkę świerku, a na stole stworzyć stroik z białej kory i szyszek.

Aranżując swoją sale i stoły, połącz haftowany obrus, z dużymi świecami, gałęziami zebranymi w parku i pachnącym świerkiem. Ozdób wszystko sztucznym śniegiem albo srebrnym sprayem, który stworzy zimową, elegancką aranżację. Całość doskonale uzupełnią białe lub drewniane lampiony, orgiami z papieru lub podtalerze w srebrnym czy białym odcieniu.

Wykorzystaj to co daje ci kalendarz

Zimowy ślub, oprócz oryginalnych dekoracji, niezapomnianego klimatu oraz ogromu inspiracji, pozwala nam na dogodniejsze zarezerwowanie terminu – zarówno samej sali, jak i makijażystki, DJ’a oraz fotografa. Biorąc pod uwagę, że termin listopadowo-marcowy jest odległy od sezonu ślubnego, liczba wolnych terminów jest większa, a co za tym idzie – dużo łatwiej jest ustalić swoją wymarzoną, idealną datę. Planując swój dzień warto jednak wziąć pod uwagę okres świąteczny, andrzejkowy i sylwestrowy, kiedy to liczba przyjęć i rezerwacji jest większa.

A sesja zdjęciowa?

Idąc za naturalnymi dekoracjami oraz pięknem, który oferuje nam pobliski lasek, ogród lub widok zaśnieżonego miasta, idealnym pomysłem będzie wykorzystanie tych wszystkich atrybutów podczas ślubnej sesji zdjęciowej. Pocałunek na tle zaśnieżonej jadły, toast z kominkiem w tle, romantyczny kadr z odbijającymi się promieniami słońca oraz czerwone od mrozu policzki, ze swobodnie opadającymi płatkami śniegu, to doskonała aranżacja zdjęć lub ślubnego video. Tak ujmujące kadry nie kosztują Państwa Młodych, a album na zdjęcia będzie z pewnością uwodził przez najbliższe, wspólne lata. Idealne sale z pięknym ogrodem, gdzie stworzysz taką sesję, to min: Sala Bankietowa i Dom Weselny.

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter