Lokalne Targi Pracy

Stara Garbarnia to miejsce, w którym łączymy tradycję z nowoczesnością.
Jako nieliczni z Wrocławia pragniemy zorganizować – LOKALNE TARGI PRACY! Chcielibyśmy promować mniejsze i większe przedsiębiorstwa z naszej okolicy ze szczególnym uwzględnieniem regionów takich jak – Leśnica, Stabłowice, Maślice, Wróblowice, Wilkszyn, Miękinia, Środa Śląska.

– Jeśli prowadzisz firmę w tym rejonie?

– Poszukujesz pracowników lub współpracowników?
– Pragniesz promować swój biznes?
Zgłoś się jako wystawca całkowicie za darmo (wypełnij formularz zgłoszeniowy)
LINK – https://forms.gle/jM8VSGPN3Sao3AWx6

UWAGA! Dodatkowo można uzyskać formularz w wersji drukowanej. Wystarczy wysłać wiadomość z zapytaniem na dowolny kanał social mediów lub napisać e-mail na adres info@staragarbarnia.pl.

Wstęp dla wystawców jak i uczestników jest całkowicie darmowy. Dodatkowo wystawcom zapewniamy poczęstunek.

Pozdrawiamy,
Stara Garbarnia,
Wielkopolska 72, Wrocław

Najnowsze wpisy

Impreza integracyjna we Wrocławiu – jak wybrać odpowiedni strój?
Impreza integracyjna to doskonała okazja do zabawy, nawiązania nowych relacji i zacieśnienia więzi w zespole. Kiedy jednak nadchodzi moment wyboru odpowiedniego stroju na taką okazję, wielu z nas zastanawia się, co będzie odpowiednie. W tym artykule podpowiemy, jak dobrać strój na imprezę integracyjną we Wrocławiu, biorąc pod uwagę zarówno charakter wydarzenia, jak i klimat miasta.
Ślub humanistyczny - Innowacyjne podejście do ślubu dla nowoczesnych par
Tradycyjne ceremonie ślubne nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom par. Dlatego coraz więcej par decyduje się na innowacyjne podejście do ślubu, które jest bardziej personalizowane i oddaje ich wartości oraz światopogląd. Jednym z takich podejść jest ślub humanistyczny. W tym artykule przyjrzymy się temu, czym jest ślub humanistyczny, dla kogo jest dedykowany i jakie korzyści niesie ze sobą.
Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.