Co musi mieć twoja sala weselna?

Wystrój sali weselnej, na której będą bawić się zaproszeni goście, zajmuje znaczną część przygotowań ślubnych. Panna młoda przywiązuje do tego dużą wagę, aby wszystkim (zwłaszcza rodzicom) atmosfera, jak i wystrój sali przypadł do gustu. Wszystko ma być dopięte na ostatni guzik.
Udekorowanie sali, ustawienie stołów, odpowiedni zespół, a nagłośnienie, jak również oświetlenie – są to ważne aspekty imprezy weselnej.

Akustyka Sali – jej wpływ na zabawę

Diabeł tkwi w szczegółach. Na odbiór muzyki, która jest prezentowana przez nasz zespół muzyczny, wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest jakość plików z jakich korzystają muzycy, co w połączeniu z szeroką gamą dostępnych w internecie, daje możliwość zaprezentowania każdego możliwego utworu, który zażyczą sobie goście weselni – niekoniecznie dobrej jakości.

Analogicznie sytuacja ma się co do instrumentów muzycznych. One również, jeśli są kiepskiej jakości, mogą wpłynąć na to, jak odbierane są dźwięki podczas zabawy.

Odpowiedni mikrofon powinien posiadać odpowiednie parametry, pozwalające na czystą i niezakłóconą transmisję dźwięku. Zestaw nagłośnieniowy z kolei pozwoli zamaskować mankamenty techniczne, wydobywając z nich to co najbardziej wartościowe.

Dekoracje – czy są ważne?

Jaki styl wybrać? Czy wybrać styl nowoczesny design czy klasyczny? Czy jednak może to połączyć? Pytań jest wiele, pomysłów jeszcze więcej.

  • Udekorowanie kwiatami. Daje nam to możliwość dodania kolorytu naszej sali. Warto tutaj zastanowić się nad zleceniem tego zewnętrznej kwiaciarni, która mając w tym duże doświadczenie, pomoże w doborze odpowiednich kwiatów, np. róż, piwonii, hortensji czy dalii

  • Dekoracja stołów. Wśród najmodniejszych przedmiotów, które znajdują się na stołach możemy wyróżnić lampiony ze świecami, bukiety w wazonach czy wstążki. Wszystko zależy od sezonu w jakim urządzamy wesele

  • Fotobudka. Dość popularny element dekoracji i atrakcja dla gości. W ten sposób można zrobić sobie sesje zdjęciową, często w przebraniu oraz z interesującymi przedmiotami, którzy przygotowują organizatorzy

Wielkość sali – przestrzeń dla gości

Nie może być za mała ani za duża. Zaproszeni goście muszą poruszać się po niej swobodnie. Jeśli sala będzie zbyt duża, może to spowodować, że przyjęcie będzie mniej kameralne, ponieważ goście będą daleko od siebie.

Klimatyzacja – ulga podczas zabawy

Ważnym aspektem, który należy uwzględnić podczas wybierania sali weselnej jest klimatyzacja. Wiemy jak zaproszeni goście potrafią się bawić. Odpowiednia wentylacja ma tutaj duże znaczenie dla przebywających na sali gości. Daje to możliwość udanej imprezy, szczególnie podczas letnich upałów. Dodatkowo serwowana żywność zachowa odpowiednią temperaturę.

Dostęp do sieci WI-FI, rzutnika multimedialnego i ekranu

Niewiele domów weselnych umożliwia dostęp do internetu bawiącym się gościom. W dobie postępu technologicznego jest to wymóg, który powinien być standardem. Dzięki temu goście mogą chwilowo odetchnąć od zabawy, a parze młodej może pomóc w zorganizowaniu podziękowań dla rodziców, gdzie w połączeniu z możliwością wyświetlenia za pomocą rzutnika na ekranie przygotowanego filmu da wspaniały efekt.

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: +48 530 499 886

E: recepcja@staragarbarnia.pl

 

Od 28.01.2021 Stara Garbarnia korzysta z subwencji finansowej w ramach „TARCZA PFR 2.0”

Biuro imprez

E-mail: info@staragarbarnia.pl

Justyna Pięciak
Tel.: 664 953 946
E-mail: j.pieciak@staragarbarnia.pl

Krzysztof Kowalski
Tel.: 664 951 855
E-mail: k.kowalski@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter