Oferta

Sale weselne Wrocław

Wesele – jeden z ważniejszych dni w naszym życiu, bogaty we wspomnienia, emocje i wizję wspólnej przyszłości. Jest to szczególnie istotny moment, który wymaga dopracowania w najmniejszych elementach. W końcu, każdy z nas, chciałby w pełni zrealizować swoje ślubne założenia. Oferta Starej Garbarni stworzona jest z myślą o wszystkich tych, którzy marzą o wyjątkowym, klimatycznym weselu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Przyległy do kompleksu teren przywodzi na myśl romantyczne chwile, pozwalając, aby zaślubiny odbywały się na świeżym powietrzu. Tańce w plenerze, niezwykłe oświetlenie sal, wysokiej jakości obsługa i smaczne menu to tylko kilka z elementów, które mogą zapewnić ci w tym dniu nasza sale weselne.

Sale weselne dolny Śląsk

Nasze sale weselne dolnośląskie, umiejscowione są zaledwie kilka kilometrów od lotniska. Oznacza to, iż goście przyjechać mogą do nas z najdalszych zakątków kraju czy świata. Chętnie gościmy tu każdego, kto ma możliwość uczestniczyć w tak ważnym dniu Państwa Młodych. Dlatego też, zachęcamy wszystkich przejezdnych i przyszłych małżonków do odwiedzin. Dzięki temu, będziemy mogli oprowadzić Państwa po kompleksie, przedstawić listę dostępnych sal, przygotować indywidualne, czasem wyjątkowo kreatywne propozycje. Nasze sale posiadają własne kuchnie, dzięki czemu kelnerzy i szef są do dyspozycji przez cały czas celebrowania.

Sale weselne Dolny Śląsk powinny zatem pomieścić większą ilość gości. W końcu gościć tu będzie zaproszonych bliskich, z tego pięknego województwa. Z myślą o wszystkich przybyłych, oferujemy na naszym terenie – wysokiej klasy hotel, ogrody, monitorowany parking i obszerne sale, mieszczące ponad 400 gości. Z pewnością docenią to duże rodziny, które chcą uczestniczyć w tej wyjątkowej celebracji. Dla zwolenników wesel w gronie najbliższych, przygotowaliśmy niewielkie sale, świetnie sprawdzające się w przypadku rodzinnych obiadów czy ślubów cywilnych. Każda z nich stwarza ogromne możliwości, które z pewnością zademonstrują Państwu nasi doświadczeni pracownicy.

Sala weselna w okolicach Wrocławia

Nasze sale weselne w okolicach Wrocławia znajdują się zaledwie 20 minut drogi samochodem od ścisłego centrum miasta. Łatwy dojazd i połączenie z okolicznymi miasteczkami, pozwoli na bezproblemowy transport wszystkich, zaproszonych gości. Cisza, kameralny teren, bliskość z naturą i zadbane ogrody, docenią goście i przede wszystkim – przyszli małżonkowie. To z myślą o nich dekorujemy sale weselne, pielęgnujemy rośliny, stylizujemy werandy. Dbamy o najmniejsze detale, stwarzając romantyczny atmosferę, sprzyjającą pozytywnym emocjom. Planujemy menu, inspirując się najnowszymi trendami żywieniowymi. Tworzone, indywidualne dania uwzględniają wszystkie życzenia – poczynając od dań wegetariański, po ścisłe wyznaczone diety i alergeny. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wcześniejszą degustację oraz zapewnimy doświadczonego kucharza, który zadba by dania były smaczne i świetnie prezentowały się na talerzu.

Sale weselne Wrocław, które mamy obecnie do Państwa dyspozycji, różnią się między sobą metrażem, możliwościami aranżacyjnymi i rodzajem wystroju. Powstały one z myślą o różnych oczekiwaniach i preferencjach. Posiadamy niewielkie, kameralne sale przystosowane do rodzinnych obiadów jaki i przestrzenne, które pomieszczą duża ilość gości. Dla najmłodszych gości przygotowana jest nie tylko sala na wesele Wrocław, ale także plac zabaw, znajdujący się w ogrodzie. Dzięki temu, każdy w tym dniu będzie czuł się swobodnie i wyjątkowo.

Odkryj

Wirtualny spacer

Recepcja

T: 71 354 77 77 / 530 499 886

E:recepcja@staragarbarnia.pl

Biuro imprez

T: 71 354 77 81

E: info@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter