Oferta

Hotel w okolicach Wrocławia

Przyjazne, zaciszne miejsce, z dala od zgiełku miasta. Okna wychodzące na piękne, zielone tereny. Bezpośrednia komunikacja z centrum Wrocławia – jednego z najpiękniejszych miast Polski. Wysokiej jakości obsługa, dbająca o to, by pobyt wszystkich gości był niezapomniany i komfortowy. Jednym zdaniem – witamy w Hotelu „Stara Garbarnia”.

Hotel na obrzeżach Wrocławia

Nie musisz się już zastanawiać, jakie hotele pod Wrocławiem spełnią Twoje oczekiwania. Nie musisz też rozmyślać, które hotele Wrocław i okolice zapewnią ci wysokiej jakości obsługę. To właśnie w naszym kompleksie, sięgającym ponad 40.000 m2 powierzchni, znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby odpocząć i poobcować z naturą.

Obecnie hotel dysponuje 29 pokojami, w których zadbaliśmy o najwyższy poziom luksusu i komfortu. Goście mają możliwość korzystania z biurka, telewizora, zestawu do parzenia gorących napojów, bezpłatnego WiFi, windy i monitorowanego parkingu. Stawiamy tym samym na bezpieczeństwo i swobodę wszystkich naszych klientów. Na terenie Starej Garbarni znajduje się bar, salon fitness oraz dodatkowy budynek, proponujący kolejne 14 pokoi. Ich wysoki standard przystosowany jest zarówno do wymagań gości weselnych, jak i organizowanych na naszym terenie firmowych szkoleń czy konferencji. Z chęcią ugościmy przejezdnych, którzy chcą poznać uroki Dolnego Śląska. Nasz hotel na obrzeżach Wrocławia zapewnia spokój, ucieczkę od miejskiego hałasu oraz dogodne połączenie z lotniskiem czy centrum miasta.

Hotel blisko lotniska Wrocław

Stara Garbarnia posiada hotel blisko lotniska Wrocław (odległość 5km). Tak ulokowany kompleks, pozwala na odbywanie konferencji biznesowych, zrzeszających gości z całej Polski czy Europy. Zapewniamy Państwa, że nasi pracownicy zadbają o możliwie jak najwyższy komfort i jakość pobytu Państwa gości.

Nasz hotel okolice Wrocławia, umożliwia bezproblemowe i szybkie połączenie z centrum miasta. Dzięki pobliskiej komunikacji, mamy możliwość zwiedzenia jednego z najbardziej imponujących, zabytkowych miast w kraju. Z przyjemnością pomożemy i doradzimy, co warto zobaczyć i uwzględnić w swoich wakacyjnych lub urlopowych planach.

Opinie

Co mówią nasi goście

Recepcja

T: 71 354 77 77 / 530 499 886

E:recepcja@staragarbarnia.pl

Biuro imprez

T: 71 354 77 81

E: info@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter