Opis

Dom weselny - Sala weselna

Dom Weselny powstał z myślą o Młodej Parze, która pragnie ten dzień spędzić z możliwie największą liczbą przyjaciół i członków rodziny. W zależności od ułożenia stołów i krzeseł, sala pomieści od 80 osób do aż 130, w układzie bankietowym. Wnętrze cechuje się przestronnością i dużymi możliwościami aranżacyjnymi (340 m2 x 13m x 26m x 3,3m).
Do Sali przylega duży, zadbany ogród, świetnie komponujący się z romantycznymi uroczystościami. Dzięki zielonym terenom i dużym oknom, wnętrze zyskuje na przyjaznym świetle dziennym. Jasne, przestronne pomieszczenie doskonale nada się na tradycyjne, weselne zabawy oraz pozwoli na dowolną dekorację. Piękny ogród umożliwia organizację imprezy w plenerze, a bar z salą kominkową dba o klimatyczny charakter, romantycznych wydarzeń.
Ze swojej strony gwarantujemy obsługę techniczną, która zadba o prawidłowe nagłośnienie oraz klimatyzację, którą docenią goście zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Ponadto oferujemy rzutnik, ekran i dostęp do internetu, dzięki czemu sala przystosowana jest do wyświetlania materiałów multimedialnych. Jednym zdaniem – idealne miejsce na wypowiedzenie sakramentalnego „tak”!

Podkowa

100 osób

Bankiet

130 osób

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko
Email

Telefon
Typ wydarzenia

Preferowany termin
Liczba uczestników

Dodatkowe informacje

Recepcja

T: 71 354 77 77 / 530 499 886

E:recepcja@staragarbarnia.pl

Lokalizacja

Hotel Stara Garbarnia

ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

Newsletter